Отборите на Пирин Благоевград и ЦСКА-София завършиха наравно 2:2 в среща от втория кръг на елитната ни юношеска група.
Двубоят на базата в Рилци бе равностоен и много здрав, пълен с обрати и много драматичен край. Само след три минути игра възпитаниците на Васил Петров поведоха с гол на Ивайло Михайлов и запазиха преднината си до края на полувремето.

Пирин и ЦСКА юноши

източник: Стефан Дамянов

В 56-ата минута страхотен пробив на Чуканов завърши с точен пас към Борислав Будинов и той отблизо изравни.

Само две минути преди края на двубоя влезлият като резерва Георги Георгиев изведе гостите напред в резултата.

Момчетата от Благоевград не се отказаха и третата минута на даденото от рефера от Перник Димитър Димитров продължение изравниха резултата.

След центриране от фаул, последва разбъркване в наказателното поле на гостите и капитанът на Пирин Димитър Митев с точен удар оформи и крайното 2:2.