Новакът в елита Пирин Благоевград се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на България. „Орлетата“ стигнаха до успех с 2:1 в гостуването си на Банско.

Velizar Eremiev / LAP.bg
28 снимки

Бившият нападател на ЦСКА Преслав Йорданов реализира и двете попадания за благоевградчани. Иначе Илиян Мицански даде аванс за Банско в 28-ата минута, но в края на първата част Йорданов изравни. Малко след почивката голмайсторът направи 2:1 за гостите.

След втория гол на Йорданов обаче гостуващата агитка - около 40 души, започна да скандира „Оставка“ по адрес на мениджъра Уорън Фийни.

Футболистите на Пирин решиха да бъдат солидарни със своя треньор и отидоха при него, а това разяри още повече феновете, които започнаха да крещят нецензурни думи по адрес на своите любимци.