Защитникът на Пирин Виталис Ягодинскис игра едно полувреме за националния отбор на Латвия в контролата срещу Кипър, която се проведе снощи на стадион „Гиоргиос Карапатакис“ в град Ларнака, информират в официалния сайт на „орлетата“.

Виталис Ягодинскис се появи на полувремето на двубоя на мястото на Даниелс Балодис.

Двубоят завърши 1:1 след като Питас от домакините откри резултата в 34-ата минута, а Циганикс изравни за Латвия пет минути преди края на редовното време.

На 26 март Латвия ще играе контрола с отбора на Лихтенщайн. Срещата е от 19:00 часа и ще можете да я гледате на живо в Gong.bg.

Срещата ще се проведе отново в кипърския град Ларнака, но на стадион „Антонис Пападопулос“. “Пожелаваме успех на Виталис и го очакваме здрав и зареден с позитивно настроение за предстоящите ни битки в първенството“, написаха от Пирин.