Славия и Пирин ще премерт сили в много важен двубой от 27-ич кръг в efbet Лига . Срещата на стадион "Александър Шаламанов" стартира в 19:30 и може да проследите на живо по DIEMA SPORT. На Gong.bg също ще отразим всичко минута по минута.

Домакините записаха само един успех в последите 5 срещи и със сигурност не се намират във добър момент. В последния мач футболистите на Златомир Загорчич инкасираха загуба от Левски с 0:2, но през втората част все пак показаха доста аргументи и при друго стечение на събитията можеха да измъкнат нещо повече от "Герена". Именно това представяне дава надежда за успех в днешната среща.

"Орлетата" пък са в добра серия, за което говорят двете победи и трите равенства в последните пет мача. Само преди няколко дни те обърнаха Етър от 0:1 до 2:1 с голове на Ива Тасев и Мартин георгиев.

В класирането Славия заема 11-о място с 29 точки, а Пирин е две места по-надолу с 25 пункта.

19:30 Славия - Пирин

Вероятни състави:

Славия: Вуцов, Томбак, Йеленкович, Генев, Керчев, Нгуен-До, Стоянов, Иванов, Минчев, Стоев, Николов

Пирин: Ковальов, Дончев, Бодуров, Ягодинсиса, Йорданов, Попадийн, Абу, Бенгюзов, Тасев, Поповски, Комано