Старши треньорът на Пирин Благоевград Красимир Петров остана разочарован след загубата на неговия тим в домакинството си на Славия с 1:2. Специалистът бе на мнение, че „орлетата“ са получили два леки гола, които са оказали влияние на крайния резултат.

Бончук Андонов
46 снимки

„Указанията ми преди мача не бяха да не бъдем активни. Искахме да атакуваме от първата минута, да бъдем по-комбинативни, да не прескачаме линиите с топката, но допуснахме два много елементарни гола. Имахме грешки и във фаза атака, и във фаза защита и закономерно ни вкараха две попадения. През второто полувреме се промени самочувствието на футболистите. Ние останахме с 10 човека, но показахме, че можем да играем добър футбол. Имахме ситуации, които не можахме да доразвием, но проблемът ни беше, че още в началото на мача допуснахме два много лесни гола. Днес Славия не ни надигра с абсолютно нищо, дори когато ние бяхме в намален състав. Доста неща ни отбягват на този етап, но сега не е времето да ги коментираме“, заяви Петров след мача.