Отборът на Барокко се класира за финала за Купата на България в женския ни футбол след победа с 2:1 над Пирин лейдис. В спор за трофея Барокко излиза срещу НСА, който елиминира с 2:0 Локомотив Пловдив в другия полуфинал.

Двубоят между Пирин лейдис и Барокко се игра на стадион “Христо Ботев” в Благоевград и предложи много драматични моменти, а след последния съдийски сигнал се стигна до масово меле на терена и от двата лагера трябваше да се намесват, за да се предотврати по-голям сблъсък.

Емили Дамянова изведе Пирин лейдис напред още във 2-ата минута с прехвърлящ удар с глава. Барокко стигна до пълен обрат с голове на Деница Семкова (16) и Айлин Чаушева (69). В четвъртата минута на добавеното време  гредата спаси гостенките.