Децата на Пирин Благоевград, родени през 2003 година и връстниците им от Тампа Брашов направиха зрелищен и изпълнен с емоции мач. Срещата завърши 1:1 и по този начин "орлетата" подпечатаха билетите си за полуфиналите.

През първото полувреме гостите от Румъния съумяха да поведат в резултата. Най-драматични се оказаха последните 7-8 минути от срещата. Пирин получиха право да изпълнят дузпа, но по лош пример от батковците в първия тим, не съумяха да отбележат. Изравнителният гол падна минута преди.

По този начин децата на Пирин Благоевград събраха 5 точки в актива си, след двете равенства с Войводина и Тампа, и победата над Славия. В момента "орлетата" заемат първо място в групата.

От 16:30 часа днес е последният мач в тази група между Войводина (4 точки) и Славия (3 точки).

Очаква се срещата да бъде много емоционална, защото и двата тима се нуждаят от победата, за да продължат напред. Децата на „Войводина“ ще се класират за полуфиналите и при равенство.

Ето и другите резултати от набор 2003:
Цървена звезда – Вардар - 1:0
Левски – Ботев – 1:0

На базата в Рилци Пирин 2001 допусна втора загуба и отпада. Момчетата, родени през 2004 година загубиха от Тампа Брашов с 0:3.